Μπαραζ Πρωταθλητών για την Άνοδο στην Γ' Εθνική 6ος Όμιλος

Διαιτητής Αγώνα ...Μαρίνος Θεόδωρος (Αθηνών )

Παρατηρητής Αγώνα ...Χριστοδούλου Αναστάσιος (Ημαθίας)

ΑΟ Θηβα Κατσαμπεκης,Μπότσης,Δάβρης,Καναρης,Ιγμπινομπα,Κοτωρος,Αργυρίου,Καραμπετιαν,Αλεξανδρής,Τσιώλης Λ.,Βελλής

Πανναυπλιακός Ηρακλής ...Πνευματικος , Μακαραντζης, Φλεβάρης Β.,Παπαϊωάννου,Ταραντιλης,Τοπαλλι,Σελλης,Φλεβάρης Χ., Θεοδοσιάδης,Γρουντζος,Χατζησοφρωνιου

• Ξεκίνησε το παιχνίδι στο Στάδιο Θηβας  στο 2' 0-0 με την ομάδα του Ναυπλίου να έχει την πρωτοβουλία στα πρώτα λεπτα , 5' λεπτό του αγώνα 0-0 ,
  • η ομάδα της Θήβας βγαίνει στην κόντρα και δημιουργεί φάσεις 0-0 το σκορ ,ευκαιρία η Θήβα στο 11' μεγάλη απέκρουσε ο πνευματικος

• Γκοοοοοοοοοοοοολλλλλ η Θήβα στο 12' με τον Ιγκπινομπα 1-0. , ο Αλεξανδρής έφτασε κοντά στο γκολ για το 2-0 ,  18' στο στάδιο Θήβας η τοπική ομάδα προηγείται 1-0 από το 12' , Μεγάλη ευκαιρία ο Πανναυπλιακός για το 1-1 , ο Βελλής δημιουργεί μεγάλα προβλήματα στην άμυνα του Ναυπλιου, στο 24' ο Σελλης χάνει μοναδική ευκαιρία για τον Πανναυπλιακο, πέναλτυ η Θήβα στο 24' , Γκοοοοοοοοοοοοολλλλλ 2-0 η Θήβα στο 25΄με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Κοτωρου , εξαιρετική επέμβαση του Κατσαμπεκη η Θήβα προηγείται 2-0 , Γκοοοοοοοοοοοολλλλ στο 30' 3-0 ο ΑΟ Θηβα με σουτ του Τσιώλη από θαυμάσια ενέργεια του Αλεξανδρη ,Καταιγιστική η ομάδα της Θήβας προηγείται 3-0 , Διαγώνιο σουτ του Αργυρίου ελάχιστα αουτ , 37' στη Θήβα 3-0 προηγείται ο ΑΟ Θηβα, φωτοβολίδα του Αλεξανδρη απέκρουσε με δυσκολία ο Πνευματικός , 41' στη Θήβα 3-0 η τοπική ομαδα , Ημίχρονο στο στάδιο Θήβας 3-0  ΑΟ Θηβα, Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο ο ΑΟ Θήβα προηγείται 3-0 του Πανναυπλιακού ,  49' σουτ του Ταραντιλης απέκρουσε ο Κατσαμπεκης ,
  • Γκοοοοοοοοοοοοολλλλλ 4-0  ο ΑΟ Θηβα με τον Νίκο Αργυρίου στο 57',  Μεγάλο παιχνίδι από τους ποδοσφαιριστές του ΑΟ Θηβα 4-0 τον Πανναυπλιακο ,  61' ΑΟ Θηβα - Πανναυπλιακός 4-0 ,στο 65' ο Αργυρίου έχασε μοναδική ευκαιρία για το 5-0 , 69' στη Θήβα η τοπική ομάδα προηγείται 4-0 του Πανναυπλιακού , η ομάδα της Θηβας κυριαρχεί στο γήπεδο 78' 4-0 το σκορ , 80'  στο στάδιο Θήβας ΑΟ Θηβα - Πανναυπλιακός 4-0 ,  85' παραμένει το 4-0 ,
  • Γκοοοοοοοοοοοοολλλλλ 5-0 ο Αλεξανδρής στο 87'   ,
  • Γκοοοοοοοοοοοοολλλλλ 6-0 στο 89' με τον Λετη στιγμές θριάμβου στη Θήβα ,
  • Τελικό στο Στάδιο Θήβας ΑΟ Θηβα - Πανναυπλιακός Ηρακλής 6-0. ... Αμαρυνθιακος , Απόλλων Ευπαλίου , ΑΟ Λουτράκι στη Γ' Εθνική