By: thivaspor
on Αυγούστου 30, 2022
/
-
- Ο Πρόεδρος Κωνσταντίνος Νίκας και η Εκτελεστική Επιτροπή
- της Ε.Π.Σ. Βοιωτίας σας ανακοινώνουν ότι την Κυριακή 04 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 17:30, στο Δημοτικό Στάδιο Θήβας , θα διεξαχθεί το Super Cup μεταξύ του Πρωταθλητή Α΄ Κατηγορίας 2021-2022 Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ και του Κυπελλούχου 2021-2022 Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ.
Tag:
ΘΗΒΑ SPOR's Admin
We are.., This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
Δεν υπάρχουν σχόλια: