By: thivaspor
on Αυγούστου 26, 2022
/
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ- Η ομάδα μας είναι στην ευχάριστη θέση και ανακοινώνει την ανανέωση συνεργασίας της με τον περσινό μας προπονητή Σπύρο Γκουλη.
- Ήταν το λιγότερο που μπορούσαμε να κάνουμε στον πιο πετυχημένο προπονητή του Πηγασου ο οποίος μας βοήθησε στα μέγιστα στη κατακτηση του πρωταθληματος.
Tag:
ΘΗΒΑ SPOR's Admin
We are.., This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
Δεν υπάρχουν σχόλια: