By: thivaspor
on Ιουλίου 25, 2022
/
- Ο Α.Ο. Απόλλων Ακραιφνίου
- Ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή
- Δημήτρη Αρεφ.
- Για 2η χρονιά θα συνεχίσει να προσφέρει τις υπηρεσίες του στην ομάδα μας ο Δημήτρης,ένας πολύ σημαντικός ποδοσφαιριστής πού ήρθε στο δεύτερο γύρο του πρωταθλήματος η ποιότητα και η εμπειρία του βοήθησε στα μέγιστα την ομάδα μας.
- Ο Αρεφ είναι εξαιρετικός χειριστής της μπάλας και στο διάστημα που αγωνίστηκε κατέφερε να ξεχωρίσει και να κάνει την διαφορά.
Tag:
ΘΗΒΑ SPOR's Admin
We are.., This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
Δεν υπάρχουν σχόλια: