Λιγο πριν την Εναρξη του πρωταθλήματος της ΕΣΚΑΣΕ, η διοίκηση της ΕΣ Κάδμος προχώρησε σε μια νέα μεταγραφική κίνηση αποκτώντας τον Χρήστο Οντοεμελάμ- Ηλιόπουλο.Μετά την πετυχημένη πορεία στονΆρη Πετρούπολης(Γ Εθνική),ΓΣΚρόνο(Β Εθνική),Νέα Ιωνία(Γ Eθνική),Πολυνείκης (Α ΕΣΚΑ), ο ταλαντούχος forward, έρχεται να αφήσει το στίγμα του στην Ε.Σ. Κάδμος. Του ευχόμαστε, υγεία, δύναμη και πολλές επιτυχίες.
We are.., This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
Δεν υπάρχουν σχόλια: