By: thivaspor
on Ιουλίου 17, 2020
/
Ο ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με τον πολύπειρο γκολκίπερ Ηλία Διαμαντή. Ο Διαμαντής έχει αγωνισθεί στο παρελθόν σε Θήβα, Αγ. Δημήτριο, Βύζαντα Μεγάρων, Κεραυνό Κερατέας, Αναγέννηση Καρδίτσας, Ρουβά, Ηλικιακό, Γλυφάδα, Λουτράκι, Αιγάλεω, Ασπρόπυργο και Πανθηραικό. Τον τελευταίο χρόνο υπερασπίστηκε με επιτυχία την εστία του Αστέρα Βλαχιώτη και ήταν από τους βασικούς συντελεστές της κατάκτησης του πρωταθλήματος του 7ου ομίλου της Γ’ Εθνικής και της ανόδου στην Football League. Καλωσορίζουμε τον Διαμαντή στην οικογένεια του ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ και του ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική χρονιά με υγεία, δύναμη και επίτευξη των κοινών μας στόχων.Ηλία Καλώς ήρθες στην ομάδα μας!
Tag:
Γ' Εθνικη
ΘΗΒΑ SPOR's Admin
We are.., This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
Δεν υπάρχουν σχόλια: