![](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/110314320_4570918859588706_3606414813725229755_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=730e14&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=8a682e15bb63d306fa549bd2271b29dc&oe=5F34D8D8)
Ο Θηβαίος κεντρικός αμυντικός επανέρχεται στην ομάδα μας μετά από ένα χρόνο όπου πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον Κιθαιρώνα Καπαρελλίου της Γ' Εθνικής κατηγορίας. Θυμίζουμε ότι ο Ευθυμίου έχει αγωνιστεί στο παρελθόν σε ΑΟ Θήβα, Ολυμπιακό Λουτρακίου, Σούρμενα , Μαρκό , Μανδραϊκό και Πανελευσινιακό , ενώ στην προηγούμενη θητεία του στην ομάδα μας κατακτήσαμε το πρωτάθλημα, το Super Cap και το κύπελλο της ΕΠΣ Βοιωτίας.
Ευχόμαστε στο Νίκο να είναι υγιής , δυνατός και να πετύχουμε τους κοινούς μας στόχους.
Νίκο καλώς ήρθες ξανά στην οικογένεια του ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ!
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14183858_1468271513186805_7842488577480832463_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=174925&_nc_oc=AQmMjAfB7GpCOcmpDNX5YOHbhUb0JC05q82d_FoxYQIuaTfkii6kHd0broBH6ABe4h0W2F_Bx2084XZvztUiSzIN&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=0ec91391ffc9e24d0d03e449f7c5c984&oe=5F178FB3)
Δεν υπάρχουν σχόλια: