By: thivaspor
on Ιουλίου 01, 2020
/
η Ολυμπιαδα Οινοφυτων επανερχεται στα Πρωταθληματα Ποδοσφαιρου της Βοιωτιας
με γερα και σταθερα βηματα . Το ΔΣ της Ολυμπιάδας Οινοφύτων είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τη πρόσληψη του Παπαστάμου Κώστα στη θέση του προπονητή της ομάδας. Ο Κώστας θα είναι αρωγός στη καινούργια προσπάθεια του συλλόγου για ένα νέο ξεκίνημα. Τώρα είναι η ώρα που πρέπει όλοι να στηρίξουμε τη νέα αρχή. ΔΣ, φίλαθλοι και ποδοσφαιριστές !
ΓΣ Ολυμπιάδα Οινοφύτων
Υ.Γ ξεκίνησαν οι εργασίες για την ανακατασκευή του γηπέδου σε U10 υβριδικό 7ης γενιάς, ένα ακόμη επιπλέον κίνητρο για όλους!!!
Tag:
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΘΗΒΑ SPOR's Admin
We are.., This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
Δεν υπάρχουν σχόλια: