Αποχαιρετησαν τον Ραφαηλ Σκεμπε Α.Σ Αρης Θηβας και Ε.Σ Καδμος Θηβας By: thivaspor on Ιουνίου 28, 2020 / comment : 0 Σήμερα ο μπασκετικός κόσμος θρηνεί για το αδόκητο χαμό του Ραφαήλ Σκεμπε.ο ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ συμμετέχει στο πένθος ενός νέου φερελπη αθλητή, ενός εξαιρετικού νέου ανθρώπου.Καλό παράδεισο Ραφαήλ!!!Μεγάλη θλίψη για τον κόσμο του μπάσκετ που θρηνεί για τον τραγικό θάνατο του Ραφαήλ Σκεμπέ σε τροχαίο ατύχημα.Ένας αθλητής που υπηρέτησε το μπάσκετ της Περιφέρειας και είχε αγωνιστεί με τα χρώματα του Κάδμου με ήθος και τεράστια αγάπη για το άθλημα.Η Ε.Σ. Κάδμος εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια και στους οικείους του. Tag: ΜΠΑΣΚΕΤ Share ! Facebook Twitter Pinterest Linkedin Whatsapp Whatsapp
Δεν υπάρχουν σχόλια: