![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgKhg6eOeKpXzkZc64xlg9DlfxqInfXdiKkKuKs7Tv4y1Pm1ivBqEC_eDSSZOWxyki11z5D05FNPnrg1FkYTx_3LlkFCKNs2T68GB_9HYfEsuu4mWR4DXvKghVnXuQsWPawfeyRAq6k2hLn/s640/86443922_2536861439968512_4937323657056747520_o.jpg)
για το Πρωταθλημα Προεπιλογης Εθνικων Ομαδων
που Διοργανωνει η Ελληνικη Ποδοσφαιρικη Ομοσπονδια
οι Ομαδες της Βοιωτιας περασαν Αλωβητες και απο το Βολο οπου αντμετωπισαν
τις αντιστοιχες Μικτες Ομαδες της ΕΠΣ Θεσσαλιας
η Μικτη Κ.14 του Γιωργου Αγγελου αναδειχθηκε ισοπαλοι 2-2 τερματισε Αηττητη στον Ομιλο της και θα αντιμετωπισει εντος Εδρας την 2η του 3ου Ομιλου ΕΠΣ Πρεβεζας /Λευκαδας
η Μικτη Κ.12 του Δημητρη Σπαρου ηρθε ισοπαλοι με το ιδιο σκορ 2-2 με την αντισοιχη της Θεσσαλιαςεχασε με διαφορα τερματων την πρωτη θεση και θα αντιμετωπισει
στη 2η φαση την ΕΠΣ Τρικαλων εκτος Εδρας
Δεν υπάρχουν σχόλια: