By: thivaspor
on Φεβρουαρίου 20, 2020
/
ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Δεύτερο εντός έδρας αγώνα μέσα στην ίδια εβδομάδα δίνει η ομάδα μας και μετά τη νίκη της Δευτέρας επί της Παναχαϊκής υποδέχεται την Παρασκευη 21 Φεβρουαριου στις 15:00 τη Δόξα Δράμας στο Δημοτικο Σταδιο Λιβαδειας
Η σύντομη προετοιμασία για το συγκεκριμένο ματς ολοκληρώθηκε νωρίς το απόγευμα με προπόνηση στο γήπεδο των αθλητικών εγκαταστάσεων της Χαιρώνειας και μετά το τέλος της ο κ. Αντωνίου Σωτηρης που εκτός από τον Αργυρόπουλο δε μπορεί να υπολογίζει και στους τραυματίες Angoua και Nnomo, ανακοίνωσε την αποστολή, στην οποία συμπεριέλαβε τους:
Bajic, Vujovic, Βήχο, Λιάγκα, Παντελιάδη, Τσάπρα, Χατζηλάμπρο, Μύγα, Kone, Καραχάλιο, Νίκα, Κοζορώνη, Mejía, Ιωαννίδη, Μάντζιο, Συμελίδη, Poletto και Μπαστιάνο.
Tag:
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
ΘΗΒΑ SPOR's Admin
We are.., This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
Δεν υπάρχουν σχόλια: