![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/77004448_2622170864495093_591476499136118784_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQmAJFN9MfcwgLOJp3KfVMU9AnJEfBGGGo0qfUkt5lVzPpTs-WW6Ke4jf2Z8lNkGc4RWngBLcX2NOaAT147mR7_c&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=fc52588d902ef63ec58dd6d988cabfd2&oe=5EC2836C)
Με προπόνηση στο γήπεδο των αθλητικών εγκαταστάσεων της ομάδας στη Χαιρώνεια ολοκληρώθηκε η προετοιμασία των ποδοσφαιριστών του ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΥ για τον αγώνα με την Παναχαϊκή.
Ο κ. Αντωνίου αφιέρωσε το πρόγραμμά της στη βελτίωση της αμυντικής και επιθετικής συμπεριφοράς της ομάδας στις στατικές φάσεις και μετά το τέλος της ανακοίνωσε την αποστολή στην οποία συμπεριέλαβε τους:
Bajic, Vujovic, Βήχο, Λιάγκα, Παντελιάδη, Τσάπρα, Χατζηλάμπρο, Kone, Καραχάλιο, Νίκα, Κοζορώνη, Mejía, Ιωαννίδη, Μακρή, Μάντζιο, Συμελίδη, Poletto και Μύγα.
ο Αγωνας Λεβαδειακος - Παναχαικη για το Πρωταθλημα της Super league 2
θα διεξαχθει τη Δευτερα 17 Φεβρουαριου στο Δημοτικο Σταδιο Λιβαδειας
με ωρα Εναρξης 15.00 μ.μ
Δεν υπάρχουν σχόλια: