![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/58376884_3074308539249753_8792080010925047808_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQmSpkXT8pA1cwcpUSbv-LZdr5OXKDAu67zlJlHKr0fSHXE5jNyZ77WZHVn9npcI_gwoFFHWUz53NFeM-f_RFg6P&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=ee70cd7aefaf67e625c105ca3cd57198&oe=5DA7F8F2)
η Ελληνικη Ποδοσφαιρικη Ομοσπονδια Ανακοινωσε οτι η Κληρωση της 1ης Φασης Κυπελλου Ελλαδος θα Πραγματοποιηθει την Παρασκευη 9 Αυγουστου στα Γραφεια της Ε.Π.Ο στις 12.00 μ.μ Στην 1η Φαση συμμετεχουν οι Κυπελλουχοι των ΕΠΣ την Βοιωτια θα Εκπροσωπησει ο ΑΟ Υπατου η 1η Αγωνιστικη θα Διεξαχθει Κυριακη 25 Αυγουστου η 2η Φαση Κυριακη 1 Σεπτεμβριου
*** η Ελληνικη Ποδοσφαιρικη Ομοσπονδια Ανακοιωσε οτι οι Κυπελλουχοι των ΕΠΣ θα χωριστουν σε 6 Ομιλους με Γεωγραφικα Κριτηρια
ο Κυπελλουχος Βοιωτιας εαν κληρωθει Γηπεδουχος θα αγωνιστει στο Δημοτικο Σταδιο Θηβας
*** Λογω των Αγωνων Κυπελλου Ελλαδος η ΕΠΣ Βοιωτιας αλλαξε ημερομηνια στο Super Cap Βοιωτιας που θα διεξαχθει την Κυριακη 8 Σεπτεμβριου στο Δημοτικο Σταδιο Θηβας αναμεσα στον ΑΟ Υπατου και τον ΠΑΣ Κιθαιρων Καπαρελλιου
Δεν υπάρχουν σχόλια: