By: thivaspor
on Ιουνίου 09, 2018
/
ο ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον προπονητή της κατακτησης του πρωταθληματος κ. Κώστα Παρθενίου και του εύχεται καλή δύναμη στην καινούργια πρόκληση της Γ Εθνικής κατηγορίας!
Ταυτόχρονα ανανεώθηκε η συνεργασία μας και με τον βοηθό του και γυμναστή της ομάδας κ. Παναγιώτη Τοπαλιδη στον οποίο ευχόμαστε καλή χρονια με υγεία και πάντα επιτυχίες!
Tag:
ΘΗΒΑ SPOR's Admin
We are.., This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
Δεν υπάρχουν σχόλια: