![Φωτογραφία του Δημήτρης Σοβατζής.](https://fbcdn-photos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xla1/v/t1.0-0/p403x403/12079251_915987021815327_4250537613225601019_n.jpg?oh=98a4dd1a7fc6577c7726344ac2d6a0ba&oe=56983921&__gda__=1452451581_341f91c984c2d8630b09c37b7e6c90d3)
ΜΕ ΗΓΕΤΗ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡ !!! ΤΟΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ !!! ΤΖΙΝΟ ΠΛΑΚΟΥ !!! Ο ΦΟΝΕΑΣ ΤΩΝ ΓΙΓΑΝΤΩΝ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΗΣ ΕΠΣΒΟΙΩΤΙΑΣ , ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΡΑΝΙΤΩΝ ΜΕ ΠΑΙΧΤΕΣ , ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ !!! ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΕΡΕΝ !!! ΑΠΕΚΛΕΙΣΕ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΕΡΣΙΝΟ ΦΙΝΑΛΙΣΤ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ , 2 - 1 ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΙΣΧΥΡΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΣΤΟΥΣ 4 !!! ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ !!!
'' ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ '' !!! ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΥΠΑΤΟΝ !!!
*** Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ Κ, ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ , ΣΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΠΡΙΜ !!! ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ !!!
ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΑΤΟ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΒΑΤΖΗΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια: