«Tο Δ.Σ. του ΑΟ ΘΗΒΑ θέλει να ευχαριστήσει για την φιλοξενία το Δ.Σ. του ΑΜΒΡΥΣΣΕΑ ΔΙΣΤΟΜΟΥ για το σημερινό παιχνίδι κυπέλλου Βοιωτίας που έγινε μεταξύ μας. Η φιλοξενία είχε απ όλα τα καλά όπως επίθεση στα αποδυτήρια της ομάδας μας από οπαδούς του Διστόμου με σκοπό τον προπηλακισμό των ποδοσφαιριστών μας. Επίσης θέλουμε να ευχαριστήσουμε τον ΚΥΡΙΟ Φιλλίπου που έπιασε από τον λαιμό τον αδελφό του πρόεδρου του ΑΟ ΘΗΒΑ Παναγιώτη Βυλλιώτη. Τέλος ευχαριστούμε ιδιαιτέρως τον πρόεδρο του ΑΜΒΡΥΣΣΕΑ για την είσοδο του στα αποδυτήρια της ομάδας μας για να την συγχαρεί με αγοραίες εκφράσεις όπως αρπάξατε την πρώτη που……α και την επίθεση που έκανε στον Γενικό Αρχηγό του ΑΟ ΘΗΒΑ κύριο Καραμανο Αθανάσιο με εκφράσεις του τύπου είσαι με τον ένα πόδι στον τάφο και άντε και γαμ….σου τελειωμένε και σήμερα σας γαμ….σα.
Το Δ.Σ. του ΑΟ ΘΗΒΑ
ANAKOIΝΩΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgygrgyN52iPN_bRyBUH9yy6vORQ6N_DjlixKDtZCqVCzTO6fjkYBBXn315ahJeHkXtuiBYOwr7_Dgsqb47CE5Qwjh7ULuni1niToLNHZU9y2NeMjrAIdewtKOQM2vpDXtZ5d07ntTx/s200/imagesAMBRYSSEAS+DISTOMOY.jpg)
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ !!!! ΑΠΟ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΤΟΥ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΤΥΠΟΥ ΑΟ ΘΗΒΑ
ο υπέυθυνος τύπου της Θήβας Γιώργος Θανάσου υπέβαλλε την παραίτησή του
Με Τιμή
Θανάσου Γεώργιος.
Δεν υπάρχουν σχόλια: