![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqt4G3onHxLhYIc9uzsMI1G2my3M4D4STsictUJ9DJa-8b4DQAY0sgDiVn6NeHYhKh-a3trtbkcxLRPo9roYbEka5TIe8lRkHX9KUeS4uNLuXC7Asu3yvpdtu2hWOU2GKpYav7Bw2C/s1600/imagesLLLLEVADEIAKOSSS.jpg)
Στο Ολυμπιακο Σταδιο της Αθηνας θα γίνει τελικά το παιχνίδι του Λεβαδειακού με τον Παναθηναϊκό για την 1η Αγωνιστικη της Super League την Κυριακη 24 Αυγουστου στις 9.30 μ.μ η ΠΑΕ Λεβαδειακός δεν βρήκε λύση με τον Αθλητικό Πολιτιστικό Δημοτικό Οργανισμό Λιβαδειάς για το γήπεδο. η ΠΑΕ Λεβαδειακος Ανακοινωσε οτι θα Ναυλωσει Πουλμαν για την Μεταφορα των Φιλαθλων της Ομαδας στο Ολυμπιακο Σταδιο της Αθηνας
Δεν υπάρχουν σχόλια: