![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEitvftcU1Z_y9rJiBcH42yFPI82GglHiXCRJFjCrV27Y84fgMn3SJBnA4L9ktx-TAdhzYS3bL_rxjHxYW3Hz_me8l6ReZkfTcMl4Ur3KQZT-G2wXyB_uRgpoyjD007EOHSDYy-5InGT/s1600/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF+%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82+(2).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiDuXzfLs5U41Cb5JVFM040KvDbGWEMPLNcnbUoc5vXUQVylmFXp0dL7KvEir7ChDxqzoOXsw0QJoUNvc2OhooDP-alWLWipbXuMxvn3bQ0BhcFbUCrgD7ooDOr96VjFtDJXkNnPP1h/s1600/images+(2).jpg)
Τουρνουά παλαιμάχων διοργανώνεται σημερα Δευτέρα 7 Ιουλιου και ώρα 18.00 μμ., στο γήπεδο Κορυδαλλού, η ομάδα βετεράνων της Προοδευτικής σε συνεργασία με τον Εθνικό Πειραιά, τον Παμβαγιακό και τη Σπάρτη.
Μετά το τέλος των αγώνων, η διοίκηση των παλαιμάχων της Προοδευτικής θα παραθέσει συνάντηση στο καφέ ρεστοράν του παλαίμαχου άσου της Προοδευτικής Βασίλη Ξανθόπουλου ''B & B'' στην Πλατεία Ελεθερίας στον Κορυδαλλό.
Δεν υπάρχουν σχόλια: