Ο Σοϊλέδης αναμένεται σύμφωνα με πληροφορίες του enwsi.gr αύριο Σάββατο στην Αθήνα για να υπογράψει στην ΑΕΚ συμβόλαιο συνεργασίας για τα επόμενα χρόνια. Η θέση του είναι φουλ μπακ στην αριστερή πλευρά και μπορεί να παίξει τόσο ως μπακ, όσο και χαφ. Πριν πάει το 2013 στο Βόλο ο Σοϊλέδης, αγωνιζόταν σε Δόξα Δράμας, ΟΦΗ, Θήβα, Λεβαδειακό και Ολυμπιακό. Μάλιστα, μέχρι και το 2009 ήταν και διεθνής με την εθνική Ελπίδων.
Πηγη....magnesiasports Enwsi .gr
Δεν υπάρχουν σχόλια: