![](https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-prn2/275663_100004213481186_600843969_q.jpg)
Μια σπουδαία μεταγραφική επιτυχία για την ομάδα μας . Η οποία κατόρθωσε να αποκτήσει τον 18χρονο Στέλιο Στοιχειό από το Μαυρομμάτι ενισχύοντας έτσι στα μέγιστα την επιθετική μας γραμμή. Ο νεαρός επιθετικός αγωνίστηκε με ιδιαίτερη επιτυχία και στις μικτες ομάδες της Βοιωτίας, είχε δοκιμαστεί στους Νέους του Ολυμπιακού αλλά ατύχησε ενώ ήταν και στο στόχαστρο του Λεβαδειακού (Κ-20). Ο Στέλιος Στοιχειός θεωρείται ένα από τα εξελίξιμα ταλέντα της Βοιωτίας και μπορεί να βοηθήσει τον Παμβαγιακό στην προσπάθεια που κάνει να επανέλθει στην Α' Κατηγορία.
Δεν υπάρχουν σχόλια: