Σημαντικό κομμάτι αυτής της επιτυχημένης μπασκετικής γιορτής, ήταν οι ζητωκραυγές των νεαρών αθλητών όποτε η μπάλα έμπαινε στο πλεκτό και το χειροκρότημα των γονέων για τη προσπάθεια των παιδιών τους. Νικητής αναδείχθηκε η ομαδικότητα, η ευγενής ανταγωνιστικότητα και το “παιχνίδι”!!!
Φιλικός Αγώνας Ακαδημιών “Άρη” Θήβας και “Αγίου Θωμά”
Σημαντικό κομμάτι αυτής της επιτυχημένης μπασκετικής γιορτής, ήταν οι ζητωκραυγές των νεαρών αθλητών όποτε η μπάλα έμπαινε στο πλεκτό και το χειροκρότημα των γονέων για τη προσπάθεια των παιδιών τους. Νικητής αναδείχθηκε η ομαδικότητα, η ευγενής ανταγωνιστικότητα και το “παιχνίδι”!!!
Tag:
Δεν υπάρχουν σχόλια: