![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiPV0RJZug5OyFcrif70NVczGFn_R1R0904pRZx7tarTU3u0mwuzFroh_Bb6YY9EAMJ_cKvYEBJtwBcHonoV4FqwEfm7hO8rPpoDCkemVBFiuzy_ssovY_L0yZQvvc7IL7t3OdLMjW6wbOL/s1600/312975_2064987699789_1097657876_31785514_1862016586_s+ASPRA+SPITIA+2011-12.jpg)
Στην διαδικασια των πεναλντυ με σκορ 5-4 καταφερε τελικα η ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑ και λυγισε την αντισταση του οικοδεσποτη ΑΟ ΒΕΛΟΥΧΙΟΥ και κατελαβε την τριτη θεση στο τουρνουα ''MONTANA CUP'' που εγινε με μεγαλη επιτυχια στο Καρπενησι ο κανονικος αγωνας των δυο ομαδων εληξε ισοπαλος 0-0
Την πρωτη θεση του Τουρνουα κατελαβε η ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ που νικησε στον Μεγαλο Τελικο τον ΑΓΡΟΤΗ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ με σκορ 3-0.
Δεν υπάρχουν σχόλια: