By: thivaspor
on Αυγούστου 01, 2011
/
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Ο Αθλητικός Σύλλογος ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ μετά από σημαντικές προσπάθειες tου προέδρου ΔΗΜΗΤΡΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ, του αρχιπροπονητή ΣΩΤΗΡΗ ΓΕΡΜΑΝΟΥ και της εφόρου του γυναικείου τμήματος ΦΡΟΣΩΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, θα κατεβεί στο πρωτάθλημa 2011 – 2012 με ενισχυμένη την γυναικεία ομάδα με 5 νέες μπασκετμπολίστριες από την ΧΑΛΚΙΔΑ
Οι νέες μας αθλήτριες είναι οι ΑΝΘΗ ΧΑΪΝΑ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ, ΤΣΕΛΑ ΤΡΑΥΛΟΥ, ΕΡΣΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΕΧΡΗ. apo thiva gr.
Tag:
ΘΗΒΑ SPOR's Admin
We are.., This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
Δεν υπάρχουν σχόλια: