![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiOMEwD6nE0z_YNCuBqDia-_XoRsQ-MOPB0Rr0W6vXOvtpcZ2H3b9nQ8YbXmvQvpZjrSOQyaOVu43au5fTG5jgrcj7MI7LHLJniWiPOoJxVrqxHLFbEk36Y9E8hYwIxHLKc8jK5NxfhvTGq/s200/AO_UHBA+++AU+UHBA+2011.jpg)
Πριν απο λιγες ωρες η Διοικηση του ΑΟ ΘΗΒΑ Πραγματοποιησε μια ακομα μεταγραφη απεκτησε τον 31 χρονων μεσοεπιθετικο Βασιλη Χατζακη απο τον ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ την περυσινη χρονια ειχε 28 Συμμετοχες και πετυχε 5 γκολ ενω εχει αγωνιστει και στα επαγγελματικα πρωταθληματα με την ΚΑΛΑΜΑΤΑ . Λογω οτι δεν εχουν ολοκληρωθει ακομα οι μεταγραφικοι στοχοι της ομαδας η Πρωτη Συγκεντρωση θα γινει τελικα την Ερχομενη Πεμπτη 28 Ιουλιου .
Δεν υπάρχουν σχόλια: