Ο αγώνας αντοχής θα διεξαχθεί στην παρακάτω διαδρομή: Μαλακάσα (κόμβος)-Σχηματάρι-Τανάγρα-Ασωπία-Καλλιθέα-Νεοχωράκι-Θήβα (κόμβος)-Λουτούφι-Μελισσοχώρι-Πλαταιές-Ερυθρές-Δάφνη-Πύλη-Σκούρτα (αρχή στροφής)-Στεφάνη-Παράσινο-Πάνακτον-Πύλη-Σκούρτα (τέλος στροφής). Για την κατηγορία ανδρών και νέων ανδρών θα υπάρξει κοινή κατάταξη σε απόσταση 159,6 χλμ. και τρεις επιπλέον στροφές με τερματισμό στα Σκούρτα. Οι γυναίκες θα διανύσουν 103 χλμ. με τερματισμό στην Πύλη. Οι δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει να αποσταλούν στην ΕΟΠ για τη συγκεκριμένη διοργάνωση μέχρι τις 15 Ιουλίου. apo .....thiva press
Το Πανελληνιο Πρωταθλημα Ποδηλασιας Δρομου στο Δημο Θηβαιων
Ο αγώνας αντοχής θα διεξαχθεί στην παρακάτω διαδρομή: Μαλακάσα (κόμβος)-Σχηματάρι-Τανάγρα-Ασωπία-Καλλιθέα-Νεοχωράκι-Θήβα (κόμβος)-Λουτούφι-Μελισσοχώρι-Πλαταιές-Ερυθρές-Δάφνη-Πύλη-Σκούρτα (αρχή στροφής)-Στεφάνη-Παράσινο-Πάνακτον-Πύλη-Σκούρτα (τέλος στροφής). Για την κατηγορία ανδρών και νέων ανδρών θα υπάρξει κοινή κατάταξη σε απόσταση 159,6 χλμ. και τρεις επιπλέον στροφές με τερματισμό στα Σκούρτα. Οι γυναίκες θα διανύσουν 103 χλμ. με τερματισμό στην Πύλη. Οι δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει να αποσταλούν στην ΕΟΠ για τη συγκεκριμένη διοργάνωση μέχρι τις 15 Ιουλίου. apo .....thiva press
Tag:
Δεν υπάρχουν σχόλια: